01:00

Reštaurácia Koshi Sushi

Reštauráciu Koshi Sushi nájdete v krásnom prostredí starého mesta Košice na Dominikánskej ulici, hned vedľa zeleninového trhu.
Útulne zariadený priestor ponúka možnosti na príjemné posedenie pre všetky vekové kategórie. Reštaurácia má 40 miest na sedenie s možnosťou variabilného spájania stolov. Skladá sa z dvoch miestností. Prvá miestnost je určená rodinám s deťmi, kedže sa v nej nachádza detský kútik ale taktiež gurmánom ktorí si radi pozrú prípravu sushi ”naživo”. Druhá miestnosť dáva viac priestoru zamilovaným dvojiciam, ale je tiež vhodná na firemné večierky či “teambuildingy”.

Reštauráciu Koshi Sushi nájdete v krásnom prostredí starého mesta Košice na Dominikánskej ulici, hned vedľa zeleninového trhu.Útulne zariadený priestor ponúka možnosti na príjemné posedenie pre všetky vekové kategórie. Reštaurácia má 40 miest na sedenie s možnosťou variabilného spájania stolov. Skladá sa z dvoch miestností. Prvá miestnost je určená rodinám s deťmi, kedže sa v nej nachádza detský kútik ale taktiež gurmánom ktorí si radi pozrú prípravu sushi ”naživo”. Druhá miestnosť dáva viac priestoru zamilovaným dvojiciam, ale je tiež vhodná na firemné večierky či “teambuildingy”.