Koshi Café and Restaurant

Reštauráciu Koshi Sushi nájdete v krásnom prostredí starého mesta Košice na Dominikánskej ulici, hned vedľa zeleninového trhu.
Útulne zariadený priestor ponúka možnosti na príjemné posedenie pre všetky vekové kategórie. Reštaurácia má 40 miest na sedenie s možnosťou variabilného spájania stolov. Skladá sa z dvoch miestností. Prvá miestnost je určená rodinám s deťmi, kedže sa v nej nachádza detský kútik ale taktiež gurmánom ktorí si radi pozrú prípravu sushi ”naživo”. Druhá miestnosť dáva viac priestoru zamilovaným dvojiciam, ale je tiež vhodná na firemné večierky či “teambuildingy”.

Koshi Café and restaurant nájdete v krásnom prostredí starého mesta Košice na Hlavnej ulici č. 43 v najkrajšej časti mesta s výhľadom na chrám sv. Alžbety, Urbanovu vežu, spievajúci fontánu či Košické divadlo.

Útulne zariadený priestor ponúka možnosti na príjemné posedenie pre všetky vekové kategórie. Reštaurácia má kapacitu 80 miest s možnosťou variabilného spájania stolov. Je vhodná na romantické posedenia, ale aj párty, či detské akcie, keďže v zadnej časti reštaurácie sa nachádza veľký poschodový detský kútik. Ponúkame raňajkové špeciality, ale aj skvelú ázijskú kuchyňu, či sushi.

Budeme radi za každú vašu návštevu.